Alteya Organics

Alteya Organics je značka, která se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky s výjimečnými ingrediencemi. Zázračná ingredience je bulharská růže, která se pečlivě pěstuje na organických polích již po několik generací. Vedle růží je Alteya známá také pro pěstování a zpracování levandule. Vyrábí esenciální oleje a květové vody dle tradičních postupů, které pak využívá při výrobě kosmetických produktů. Všechny výrobky pro osobní péči jsou výsledkem intenzivního výzkumu a testování, který má za cíl maximalizovat účinnost aktivních látek.
Alteya Organics je rodinná firma s dlouhou historií, která si zakládá na udržitelnosti a kvalitě. Alteya má pečlivě vybudované vztahy se svými zákazníky, partnery a distributory. Produkty jsou certifikovány organickými certifikáty a vlastní pole s květinami poskytují pracovní příležitosti až pro 400 rodin. Alteya je hrdá na to, že díky své práci může přispět k udržitelnému a ekologickému životnímu stylu svých zákazníků.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: