AlmaWin

AlmaWin přináší dokonale ekologické prací a čisticí produkty, které jsou v souladu s přírodou. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a obsahují pouze šetrné čisticí ingredience, vhodné i pro citlivou a alergickou pokožku. Motivací pro vznik značky byl vzrůstající počet alergických onemocnění a zvyšující se vliv životního prostředí. Suroviny jsou přírodního původu, často s bio certifikací, neobsahují žádné škodlivé látky a jsou plně biologicky odbouratelné. Produkty AlmaWin jsou certifikovány certifikátem BDIH a certifikací EcoGarantie. Výrobky zahrnují čtyři oblasti produktů pro ekologické drogerie: produkty pro praní prádla, čističe pro domácnost, prostředky pro mytí nádobí v myčce a výrobky z mýdlových ořechů. Jsou dostupné pro všechny a poskytují maximální účinky. Cílem značky je, aby všichni mohli používat přírodní drogerii a nemuseli se trápit nad špatným výsledkem praní či čištění.
Odborníci z firmy AlmaWin neustále sledují vývoj nových složek, snaží se o maximální dermatologickou snášenlivost, ekologičnost a jemnost čisticích prostředků, aniž by ztratili na rychlém a efektivním účinku. Suroviny používané k výrobě produktů pocházejí z přírodních zdrojů šetrných k prostředí, jsou certifikovány a splňují požadavky spotřebitelů na funkčnost, ochranu pokožky, zdraví a životního prostředí. AlmaWin využívá pouze přírodní konzervanty a jejich výrobky neobsahují žádné škodlivé látky.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: