Viridian

Viridian Nutrition je britská rodinná firma, která se specializuje na výrobu bioaktivních doplňků stravy. Na rozdíl od konkurence, produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze 100 % čistých bioaktivních složek, bez jakýchkoliv balastních aditiv a pojiv. Značka garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů, které procházejí důkladnou kontrolou od semínka až po finální produkt. Spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu, a to z etických důvodů nepoužívá v žádném ze svých produktů palmový tuk a netestuje své výrobky na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.
Značka Viridian Nutrition je synonymem pro udržitelný přístup k výrobě a závazek k používání pouze přírodních ingrediencí. Díky spolupráci s lokálními producenty a pěstiteli se značka zaměřuje na nejvyšší kvalitu svých produktů. Díky tomu může zaručit, že její produkty obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek, což znamená 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditiv a pojiv. Značka Viridian Nutrition je ideální volbou pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl a hledají produkty s pozitivními účinky pro své tělo.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: