Uberwood

Überwood - značka certifikované přírodní kosmetiky, která přináší unikátní spojení přírodních účinků extraktu z borovice a inovativního obalu šetrného k životnímu prostředí. Produkty jsou 100% Veganské a certifikované podle přísných kritérií NATRUE. Sídlo rodinného podniku se nachází v Německu, uprostřed Durynského lesa. Historie značky sahá až do roku 1940, kdy zakladatel Robert Schmidt vyvinul první horskou bylinnou vodu z ručně sklízených květin, bylin a listů tohoto regionu.
Überwood staví na tradičních hodnotách jako je rodina a příroda a využívá certifikovaný systém řízení energie (DIN ISO 50001), během dne je zásobován téměř 100% sluneční energií. Tato značka není důležitá jen obsahem, ale také obalem, který šetří zdroje. Jádro z borovicového dřeva se nachází nejen v péči o vlasy, ale také v obalu vyrobeného z inovativního polywoodu. Díky tomu se při výrobě obalů ušetří až 40 procent ropy. Všechno dřevo používané k výrobě šamponů i obalů Überwood pochází z vedlejších produktů dřevozpracujícího průmyslu a udržitelného lesnictví. Obal lze dále recyklovat prostřednictvím tříděného odpadu.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: