Tru earth

Tru Earth je kanadská značka ekologických pracích prostředků, která vznikla díky myšlence tří kamarádů snížit plastový odpad na planetě. Zakladatel Ryan byl překvapen množstvím plastových věcí v domácnosti během hlídání dětí a začal přemýšlet, jak snížit plastový odpad. Společně s kamarády Bradem a Kevinem začali zkoušet prací proužek, který se ukázal jako účinný. Rozšířili ho mezi své známé a získali úžasný ohlas. Tím se rozhodli vytvořit tým a prací proužek dál propagovat.
Během 12 měsíců získali více než 100 000 zákazníků ve 26 zemích po celém světě! Tru Earth je vyráběn v nejmodernější laboratoři v Kanadě a je licencován společností Dizolve Group Corporation. Společnost MPM Group of Brands se zaměřuje na udržitelný přístup k výrobě a používá pouze přírodní ingredience. Tru Earth Eco-Strips jsou revolučním produktem na trhu od roku 2020 a sklízejí stále větší pozitivní ohlasy. Značka je k dispozici ve 26 zemích po celém světě a je ideální volbou pro zákazníky, kteří se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: