Terranova Health

Terranova Health je značka, která se zaměřuje na výrobu doplňků stravy s čistým složením a bez zbytečných aditiv. Využívá kvalitní, šetrně zpracované suroviny, které si uchovávají maximální možný podíl účinných látek. Díky pečlivě zvolenému složení jednotlivé suroviny vzájemně podporují své účinky a nabízejí lidskému tělu co nejvíce benefitů. Značka Terranova Health je oceněna za svůj udržitelný přístup k výrobě a používání přírodních ingrediencí. Zároveň využívá nejnovější vědecké poznatky, aby mohla nabídnout opravdu kvalitní produkty.
Terranova Health vznikla v roce 2008 a od té doby získala řadu ocenění. Za jejím zrodem stojí Stephen Terrass, který se na poli výživy pohybuje již více než 40 let. Značka nabízí doplňky stravy bez želatiny, laktózy, cukru a syntetických látek jako barviva či konzervanty. Některé jsou navíc bez obsahu lepku, což je vhodné i pro celiaky. Dary přírody se v doplňcích Terranova Health snoubí s nejnovějšími vědeckými poznatky, což je dalším důvodem, proč může značka nabídnout opravdu kvalitní produkty.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: