Tělové a ušní svíce

Terre de Mars, francouzská značka přírodní kosmetiky, se zaměřuje na využití bohatství matky přírody pro výrobu svých produktů. Inspiruje se tradičními recepty a spojuje je s moderními technikami, čímž vytváří jedinečné výrobky pro péči o pokožku. Jejich tělové a ušní svíce představují alternativní metodu k řešení zdravotních a psychických problémů spojených s energetickými či emočními bloky. Využívají přírodních ingrediencí, jako je včelí vosk a kurkuma, a podporují přirozené regenerační procesy organismu.
Tělové svíce se využívají přímo na bolestivá místa, otoky, meridiánové dráhy, lymfatické uzliny, akupresurní a reflexní body či k harmonizaci čaker. Ušní svíce změkčuje ušní maz a díky vytvořenému podtlaku napomáhá k jeho odstraňování společně s jinými nečistotami. Jsou účinné při problémech se sluchem, rýmou, při dlouhotrvajících bolestech hlavy a psychické nepohodě. Terre de Mars se pyšní certifikáty Ecocert, Cosmos, Cruelty Free a Vegan, což zaručuje kvalitu a udržitelnost jejich produktů. Zvolte tedy přírodní cestu k péči o své tělo s francouzskou značkou Terre de Mars.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: