TeaTao

TeaTao - značka pro zdravý a udržitelný životní styl. Naše společnost vznikla v roce 2004 a od té doby se specializujeme na přímý dovoz čajů a potravinových doplňků z Asie. Využíváme pouze ty nejkvalitnější suroviny, pečlivě vybírané přímo u výrobců, abychom zajistili maximální kvalitu našich produktů. Naše čaje a potravinové doplňky pocházejí především z Číny, Japonska, Cejlonu, Indie a Nepálu. Spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří se věnují ekologickému zemědělství, což zaručuje, že Produkty neobsahují žádné nežádoucí chemické látky.
Díky tomu můžeme nabídnout jedinečné čaje určené pro opravdové milovníky tohoto nápoje. Všechny Produkty jsou skladovány s maximální péčí, aby si zachovaly svou kvalitu a autentičnost. Navštivte naši prodejnu v Praze u náměstí Jiřího z Poděbrad nebo v Karlových Varech a objevte jedinečný svět čajů a potravinových doplňků značky TeaTao.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: