Solartea

Solartea - přírodní ochrana před slunečním zářením pro celou rodinu. SolarTea je italská značka opalovacích krémů s obsahem minimálně 98, 8% přírodních složek, vyvinutá společností Bema Cosmetici. Jejich produkty jsou certifikovány jako Eco Organic a Vegan, což zaručuje, že jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují žádné živočišné produkty. SolarTea využívá výtažky z rostlinných zdrojů, jako je výtažek z Kakadu švestky s vysokým obsahem vitamínu C a brusinkový olej, které poskytují pokožce výživu a ochranu.
Díky minerálním filtrům zajišťují ochranu před UVA a UVB zářením, zatímco výtažky z Aloe vera, bambucké máslo a arganový olej hydratují a chrání pokožku. SolarTea opalovací přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a dětské pokožky, a minimalizují riziko kožních alergií. S jejich lehkou konzistencí se snadno roztírají a nezanechávají bílý film, což zajišťuje pohodlné užívání. SolarTea - přírodní ochrana před slunečním zářením pro celou rodinu.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: