Shrinivas Sugandhalaya

Siddhalepa, srílanská společnost s dlouholetou tradicí od roku 1934, se specializuje na výrobu ajurvédských přírodních produktů. Využívá pouze pečlivě vybrané bylinné výtažky, které jsou podrobeny kvalitativní kontrole již při doručení. Dodavatelé byli instruováni a vyškoleni v souladu s normou ISO 9001, což zaručuje vysokou kvalitu surovin. Ajurvéda, což znamená "věda (umění) života" v sanskrtu, je nejstarší ozdravný program na světě, který respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci výjimečnou bytost. Principy ajurvédy spočívají v harmonické souhře těla, mysli a okolního prostředí.
Cílem ajurvédy je prevence onemocnění, léčení chorob, posilování imunitního systému a zlepšení celkového pocitu zdraví a vitality. Výrobky Siddhalepa jsou vyráběny ve vyhovujících hygienických podmínkách z kvalitativně certifikovaných surovin získaných z důvěryhodných zdrojů. Nepoužívají se žádné umělé chemické přísady ani živočišný tuk, což z nich činí ideální volbu pro zapojení těla i mysli do ducha Ajurvédy.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: