Sayu

Sayu je inovativní česká značka, která vznikla v roce 2019. Zakladatelé se intenzivně věnovali vývoji technologie, navrhování střihů a hledání kvalitních materiálů a výrobců. Jejich cílem bylo nabídnout na českém trhu výběr menstruačních kalhotek, který by splňoval požadavky na kvalitu, design a funkčnost. Stále pracují na nových modelech a zdokonalení technologie. Sayu je ideální volbou pro všechny, kdo se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost.
Značka klade důraz na používání přírodních materiálů a udržitelný přístup k výrobě. Její produkty nabízejí pozitivní účinky a přinášejí inovativní řešení pro každodenní potřeby. SAYU je česká rodinná firma, která byla založena v roce 2019. Rok před samotným založením se zakladatelé intenzivně věnovali vývoji technologie, navrhování střihů, hledání kvalitních materiálů a výrobců. Na českém trhu dosud chyběl výběr menstruačních kalhotek, který by splňoval jejich představu o kvalitě, designu, provedení a funkčnosti. Stále pracují na nových modelech a na zdokonalení technologie.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: