Saforelle

Saforelle je francouzská značka, která vznikla v roce 1989 z nápadu doktora a dvou farmaceutů, expertů na fytoterapii. Jejich cílem bylo vytvořit účinný a jemný kosmetický produkt pro ženskou intimní hygienu. Značka využívá extrakt z kořene Arctium lappa (lopuchu) a kombinuje ho s jemnými ingrediencemi, čímž vznikl první produkt Saforelle: Saforelle jemný mycí gel. Tento gel byl podroben mnoha studiím, které prokázaly jeho účinek a toleranci. Dnes všechny produkty osobní hygieny z řady Saforelle využívají extraktu kořene Arctium lappa, aby zklidnily podráždění a zpříjemnily každodenní intimní hygienu. Saforelle je značka, která se zaměřuje na zdravý životní styl a používá přírodní ingredience.
Jejich sortiment zahrnuje i menstruační kalhotky, které představují novou generaci hygienických pomůcek. Tyto kalhotky jsou vhodné pro ženy, které dbají na své zdraví a preferují udržitelné přístupy k osobní hygieně. Saforelle se zaměřuje na pozitivní účinky svých produktů a jejich příznivé účinky na ženské tělo. Díky použití přírodních ingrediencí a udržitelné výrobě se stala oblíbenou značkou mezi lidmi, kteří si cení autenticity a péče o své tělo.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: