Rooibos Company

Společnost Rooibos se zaměřuje na výrobu skvělých přírodních produktů plných minerálních látek, vitaminů a antioxidantů. Suroviny použité v produktech jsou ručně sázené, sklízené i tříděné a disponují BIO certifikací. Rooibos, hlavní ingredience produktů, pochází z naprosto čistého prostředí pohoří CEDERBERG v Jižní Africe. Věříme v udržitelný přístup k výrobě, a proto jsou obaly produktů kompostovatelné a recyklovatelné. Produkty jsou určeny pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl a chtějí konzumovat bio produkty s pozitivními účinky.
Společnost se opírá o sílu přírodních surovin a věří, že cesta k užívání života v plnosti vede přes přírodu. Proto se využívají suroviny nejvyšší kvality, ideálně certifikované značkou BIO. Vizí je předávat dál cenné dary, které nám poskytuje matka příroda, a aktivně podporovat bio zemědělce a trvale udržitelný způsob pěstování rostlin. Nabízejí se bio potraviny, bio čaje a kvalitní doplňky stravy, které jsou zárukou zdravého životního stylu a pozitivního dopadu na tělo.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: