Redecker

Společnost Redecker byla založena před 75 lety a od té doby se specializuje na ruční výrobu dřevěných kartáčů a hřebenů. Zakladatel Friedrich Redecker, který byl slepý od svých čtyř let, se k výrobě dostal ve škole pro nevidomé děti, kde byla tato aktivita používána jako terapeutická činnost. Dnes je Redecker jednou z posledních společností, která ručně vyrábí dřevěné kartáče a další dřevěné výrobky. Nabízí vysoce moderní kartáče z přírodních štětin, dřevěné hřebeny, kuchyňské náčiní, pomůcky pro úklid nebo kartáče a předložky do sauny. Všechny výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň mají pozitivní účinky na zdraví a krásu.
Redecker je synonymem pro kvalitu a udržitelnost. Všechny výrobky jsou ručně vyrobeny z různých typů dřeva v různě lakované nebo přírodní úpravě. Jsou šetrné k vlasům, mají antistatické účinky a dokonale rozčešou i ty nejméně poddajné vlasy. Společnost se zaměřuje na používání přírodních ingrediencí a udržitelný přístup k výrobě. Redecker je ideální volbou pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a hledají autentické a přírodní produkty.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: