Plantes et Parfums

Plantes et Parfums, francouzská značka, která působí na trhu od roku 1983, se zaměřuje na výrobu ručně vyráběných produktů s tradičními vůněmi Provance. Značka se vyznačuje používáním přírodních surovin a tradičními výrobními postupy, což zajišťuje vysokou kvalitu a respekt k přírodě. Levandule, hlavní surovina pro výrobu, je sklízena malými místními farmáři, což podporuje udržitelný přístup k výrobě. Značka nabízí široký sortiment tělové a pleťové kosmetiky, parfémy, toaletní vody, vůně do interiérů a také různé potraviny, jako je pesto, olivy, marmelády, sirupy či kořeněná sůl.
Výrobky obsahují nejen levanduli, ale také další aromatické byliny a olivový olej pocházející z různých částí Francie, stejně jako kvalitní suroviny z celého světa, jako jsou éterické oleje, bambucké máslo nebo arganový olej. Značka Plantes et Parfums je ideální volbou pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a hledají přírodní a udržitelné produkty.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: