Perry Court Farm

Perry Court Farm je rodinná farma v anglickém Kentu, kde se vyrábějí ovocné tyčinky a chipsy. Ovoce se pěstuje udržitelným způsobem bez pesticidů a chemikálií a sbírá se v době optimální zralosti. Díky tomu máte záruku maximální čerstvosti. Výroba je šetrná k přírodě a prostředí, a velká část práce se vykonává ručně. Ovoce je důkladně umyté a zpracovává se na pyré bez jadérek a stopky. Toto jemné pyré se potom jemně a pomalu suší při nízké teplotě, než dosáhne optimální vlhkosti a je celé rovnoměrně usušené. Výrobek je testován a zabalí se s důrazem na udržení maximální čerstvosti.
Každá příchuť je zpracovávána samostatně a pyré se mísí s různým ovocem. Výsledkem je produkt s pozitivními účinky, který je vhodný pro zdravý životní styl. Díky udržitelnému přístupu k výrobě a použití pouze přírodních ingrediencí se značka Perry Court Farm odlišuje od konkurence. Slibuje zákazníkům nejen vynikající chuť, ale také záruku kvality a zdraví.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: