Perlax

Perlax je italská značka, která se specializuje na profesionální zubní pasty a gely s vysokým podílem přírodních surovin. Jejich produkty nabízejí kvalitní péči o zuby a dásně, zanechávají svěží dech a jsou šetrné k ústní dutině. Díky obsahu přírodních extraktů, jako je lišejník, propolis nebo šalvěj, poskytují zdravou péči o zuby a dásně. Navíc se v sortimentu firmy PERLAX nacházejí i pasty bez fluoru, které pomáhají remineralizovat sklovinu a chránit zuby před zubním kazem a plakem. Tyto pasty mají také dezinfekční účinky, posilují dásně a zabraňují nepříjemnému dechu. Některé produkty PERLAX navíc nabízejí bělicí účinky, které hloubkově čistí zuby a odstraňují pigmentaci od čaje, kávy nebo vína. Díky svému šetrnému složení jsou tyto zubní pasty vhodné i pro lidi, kteří podstupují homeopatickou léčbu.
Sortiment firmy PERLAX je tvořen bez umělých sladidel, parabenů, sulfátů, PEGů a dalších škodlivých látek. Značka klade důraz na udržitelný přístup k výrobě a využívá pouze atestované materiály vhodné pro děti do tří let. Výrobky jsou kvalitní a osvědčené, což dokazuje i fakt, že majitelé značky vše nejprve otestovali na vlastních dětech. Používáním látkových plen této značky nejen šetříte životní prostředí, ale také podporujete lokální výrobce a snižujete produkci odpadu z jednorázových plen. S Perlaxem tedy nejen pečujete o své zuby, ale také o životní prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: