Pasta Natura

Pasta Natura je novinkou na trhu s těstovinami a přináší zákazníkům výběr z vysoce kvalitních, bezlepkových těstovin vyrobených pouze z nejlepších přírodních surovin. Značka se specializuje na výrobu těstovin z kukuřice, rýže, čočky, amarantu nebo quinou, které jsou většinou v BIO kvalitě. Pasta Natura je synonymem pro kontrolu nad šetrným pěstováním a zpracováním surovin "od zrnka po Váš stůl". Díky tomu zaručuje nejvyšší možnou kvalitu potravin a zároveň se zaměřuje na udržitelný přístup k výrobě.
Pasta Natura je značkou, která si zakládá na používání přírodních ingrediencí a výběru nejkvalitnějších surovin pro své produkty. Své suroviny získává ze své vlastní farmy, kde se věnuje šetrnému pěstování a zpracování obilovin a luštěnin. Díky tomu si značka udržuje kontrolu nad celým procesem výroby a může tak zaručit nejvyšší kvalitu svých bezlepkových těstovin. S Pasta Natura si můžete být jisti, že dostáváte produkt, který je nejen chutný, ale zároveň prospěšný pro vaše zdraví.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: