Organic India

Organic India je společnost zaměřená na výrobu širokého sortimentu certifikovaných přírodních produktů té nejvyšší kvality. Nabízíme specializované bylinné doplňky stravy, které vycházejí z ajurvédského učení o rovnováze a celostní medicíně. Všechny naše léčivé rostliny jsou pěstovány na certifikované bio půdě a naše výrobky neobsahují žádné přídatné látky. Snažíme se o udržitelný přístup k výrobě a nedávno jsme rozšířili naše zemědělské projekty po celé Indii. Díky tomu nyní pěstujeme na přibližně 50 000 akrů certifikované bio půdy.
Věříme v sílu přírody a snažíme se vytvářet produkty, které mají pozitivní účinky na celkové zdraví. Naše výrobky nejen podporují zdravý životní styl, ale také respektují životní prostředí. Preferujeme biologicky rozložitelné suroviny, balíme do recyklovatelných materiálů a samozřejmě netestujeme na zvířatech. Snažíme se podporovat myšlenku Fair trade a podporujeme také děti z dětských domovů či mentálně postižené. Jsme hrdí na to, že Značka vyrábí a prodává potravinové doplňky, jídlo a další zdravé výrobky té nejvyšší kvality.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: