Filtrovat podle
Filtrovat podle X
Cena
Kategorie
zobrazit více zobrazit méně
Cenné látky
Certifikáty
zobrazit více zobrazit méně
Účinek
zobrazit více zobrazit méně
Vliv na orgán
Složení
zobrazit více zobrazit méně
Část těla
zobrazit více zobrazit méně
Vhodný i pro
Forma
zobrazit více zobrazit méně
Vyrobeno v zemi
Hmotnost / objem
g / ml g / ml
Filtry

Semante by Naturalis

Semante by Naturalis je označení naší další produktové řady - BIO kosmetiky. Stejně jako u zelených potravin, superpotravin či čajů, tak i u kosmetiky si zakládáme na prvotřídní kvalitě, certifikátech jakosti a pečlivosti, se kterou celý proces tvoříme. Výroba samozřejmě probíhá v České republice. Jsme hrdými držíteli certifikátů CPK a CPK BIO, které nám udělila přední česká certifikační autorita. Letité zkušenosti, smysl pro detail a kvalitní suroviny - to děla naši kosmetiku tak jedinečnou.

Přírodní kosmetiku jsme vymýšleli, koncipovali a začali vyrábět s důrazem na prvotřídní kvalitu, transparentnost surovin, správné výrobní postupy a letité know-how našeho hlavního mistra výroby. Ten se výrobou kosmetiky zabývá již více než dvacet let, vyvinul stovky receptur vymyslel desítky funkčních výrobních postupů a udělal zdravějšími a šťastnějšími desítky tisíc zákazníků v celé České republice. U nás jste tedy v dobrých rukách.

Díky za studena lisovaným BIO olejům, aromaterapeutickým silicím a bylinným extraktům naše kosmetika obsahuje celou řadu nepostradatelných vitaminů a dalších látek pro dokonalou hydrataci a revitalizaci pokožky. Samozřejmě neobsahuje parabeny, silikony, umělé parfemace ani žádné jiné chemické látky. Složení je tedy vhodné i pro citlivé jedince.

 
Zobrazit filtry
Seřadit podle: