Neogrün

Neogrün. Inovativní značka, která inspirovala děti k tvorbě a kreativitě. Výrobky této společnosti jsou bezpečné pro zdraví i pro přírodu, a to díky používání ekologicky nezávadných surovin z udržitelných zdrojů. Certifikace NCP Vegan zaručuje, že produkty neobsahují mikroplasty, silikony, petrochemické suroviny ani GMO. Značka klade důraz na efektivní recyklovatelnost obalových materiálů a nepoužívá živočišné složky ani netestuje na zvířatech. Svou péči o životní prostředí dokazuje i tím, že obalové materiály jsou 100% recyklovatelné a neobsahují škodlivý BPA. Pigmenty využívané ve výrobcích jsou minerálního původu, což značku řadí mezi průkopníky v oboru. Neogrün je synonymem pro udržitelnost, zdraví a bezpečnost.
Neogrün. Výrobce, který se zaměřuje na ekologické a bezpečné produkty pro děti. Certifikace NCP Vegan zaručuje, že produkty neobsahují mikroplasty, silikony, petrochemické suroviny ani GMO. Značka klade důraz na efektivní recyklovatelnost obalových materiálů a nepoužívá živočišné složky ani netestuje na zvířatech. Pigmenty využívané ve výrobcích jsou minerálního původu, což značku řadí mezi průkopníky v oboru. Neogrün je synonymem pro udržitelnost, zdraví a bezpečnost.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: