Neobotanics

Neobotanics je česká firma zaměřující se na vývoj a výrobu vysoce účinné kosmetiky a inovativních doplňků stravy. Využívá přírodních ingrediencí a šetrné metody zpracování surovin. Byliny jsou z vlastní eko-produkce a od prověřených českých farem. Kvalita a obsah účinných látek jsou přísně kontrolovány. Společnost je zaměřena na zdravý životní styl a udržitelnost, což se odráží v pozitivních účincích jejich produktů.
Neobotanics si klade za cíl vytvářet produkty s pozitivním vlivem na zdraví a krásu. Využívá bioaktivní extrakty a šetrné zpracování surovin, což zajišťuje vysokou účinnost a kvalitu výrobků. Společnost se zaměřuje na zdravý životní styl a udržitelnost, a proto přednostně využívá byliny z vlastní eko-produkce a od prověřených českých farem. Díky tomu můžete mít jistotu, že produkty Neobotanics jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň účinné pro vaši krásu a zdraví.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: