Naturfyt

Naturfyt je značka, která se zaměřuje na výrobu tělové, pleťové a vlasové kosmetiky s různými stupni přírodnosti. Jejich sortiment zahrnuje několik řad, jako je Naturfyt BIO, Naturfyt, Foo Tee, Pro Vit a další. Název Naturfyt vychází z latinského slova "natura" - příroda a řeckého slova "fytos" - rostlina, což odráží cíl značky využívat přírodní rostlinné suroviny ve výrobě svých produktů. Důraz kladou na účinnost, bezpečnost a ekologii, což se projevuje v pečlivém výběru surovin, šetrné výrobě a kontrole kvality. Produkty z řady Naturfyt BIO garantují obsah 30 % výtažků z bylin a více než 10 % rostlinných surovin z ekologického zemědělství a neobsahují žádné škodlivé látky. Zároveň nesou certifikaci CPK.
Naturfyt je tradiční značka, která si zakládá na ruční výrobě z přírodních surovin a ekologickém přístupu. Od svého vzniku v květnu 2013 se zaměřuje na výrobu přírodních mýdel, šamponů, krémů, mastí, olejů a šampukonů s cílem poskytnout tělu to, co potřebuje způsobem, který mu prospěje. Značka se výhradně zaměřuje na produkty, které mají smysl a jsou skutečně potřebné. Důležitým prvkem výroby je také absence použití palmového oleje a spolupráce v Koalici proti palmovému oleji.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: