Naturé Moi

Naturé Moi je certifikovaná značka přírodní kosmetiky, která se zaměřuje na výrobu biologicky rozložitelných produktů. Jejich produkty jsou šetrné k naší pokožce i k životnímu prostředí. Značka se věnuje nejen obsahu produktů, ale také obalům, které jsou z 97 % z recyklovaných materiálů. Výrobky neobsahují žádné sulfáty, silikony, parabeny ani jiné škodlivé chemické látky. Všechny produkty mají certifikáty, jako je například Ecocert - Cosmos Organic, Fair for Life nebo One voice. Naturé Moi je francouzská značka, která se zaměřuje na zdravý životní styl a udržitelnost.
Naturé Moi se zaměřuje na výrobu pouze takových produktů, které jsou biologicky rozložitelné a šetrné k naší pokožce i k životnímu prostředí. Všechny produkty jsou bez sulfátů, silikonů, parabenů a jiných škodlivých chemických látek. Značka používá pouze certifikované organické ingredience a jejich produkty nejsou testovány na zvířatech. Navíc, obaly produktů jsou z 97 % z recyklovaných materiálů. Naturé Moi se pyšní certifikáty, jako je například Ecocert - Cosmos Organic, Fair for Life nebo One voice.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: