Natracare

Od roku 1989 se Natracare stal přirozenou volbou pro ženy, které si přejí zdravější alternativu v oblasti dámské hygieny. Produkty nabízejí výběr vysoce kvalitních přírodních materiálů, které nejen prospívají zdraví, ale také životnímu prostředí. Vyrobené z certifikované 100% biobavlny, naše tampony, vložky a slipové vložky jsou bez chloru a neobsahují žádné přídatné látky, parfémy nebo plasty. Mnoho žen trpících alergiemi, podrážděním kůže, bolestivostí a svěděním může pozorovat zhoršení svého stavu během menstruace.
Proto světoví gynekologové doporučují Natracare produkty, které neobsahují syntetické a chemické látky běžně obsažené v dámských hygienických prostředcích. Naše celobavlněné produkty mohou přinést úlevu a zlepšení obtíží, které mohou nastat při používání běžných produktů. Každý rok se musí někam vyhodit přes 45 miliard dámských vložek. Většina z nich je plná syntetických materiálů, jako jsou plasty, které se v zemi nerozpadnou stovky let. Produkty jsou však 95-100 % biologicky rozložitelné a kompostovatelné, což je důležité pro udržitelnost životního prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: