Naobay

Naobay je španělská značka, která vychází z dlouholetých zkušeností svých zakladatelů a přináší kvalitní přírodní kosmetiku v zajímavých designových obalech. Značka využívá recyklované nebo snadno zrecyklovatelné materiály pro své obaly, včetně dřeva zrecyklovaného z odpadu dřevovýroben z okolí Valencie, což jí vyneslo ekologický certifikát FSC. Produkty NAOBAY nejsou testovány na zvířatech a neobsahují složky živočišného původu. Všechny výrobky nesou označení Ecocert, což zaručuje, že neobsahují ropné produkty, minerální oleje, parabeny, silikony, syntetické tenzidy ani geneticky upravené ingredience.
Naopak obsahují množství přírodních organických výtažků a olejů, jako je arganový, olivový či šípkový olej, rostlinné emulgátory získávané z cukrové třtiny a resveratrol, silný antioxidant, pocházející z bobulí hroznového vína. Výrobky Naobay jsou tedy nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také prospěšné pro vaši pokožku.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: