MonPeri

MonPeri - značka s láskou k přírodě a dětem. Značka vznikla z touhy jedné maminky zajistit své dceři plenky, které jsou šetrné k její pokožce i k životnímu prostředí. S důrazem na ekologickou stránku a bezpečnost dětské pokožky nabízíme plenky bez toxických látek, certifikované Státním zdravotním ústavem. Jsou bezpečné pro děti do tří let a oblíbenou volbou v českých porodnicích. Jsme zcela transparentní a hledáme výrobní procesy šetrné k přírodě. Pokud hledáte plenky, které jsou prospěšné pro vaše děti i pro životní prostředí, jste na správném místě s MonPeri.
Věříme v maximální šetrnost k dětské pokožce i k životnímu prostředí a hledáme vyspělé a efektivní výrobní procesy v rámci možností, které v současné době existují. Cílíme proto na rozumné a zvídavé zákazníky a zákaznice, kteří se nebojí pátrat po tom, co se skutečně skrývá uvnitř výrobků. S MonPeri získáte plenky, které jsou šetrné k dětem, přírodě i peněžence.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: