Moltex

Moltex - průkopník v ekologických plenkách. Už od roku 1961 nabízíme vysoce funkční plenky vyrobené z biologicky rozložitelných materiálů, jako je bavlna a celulóza. Naše plenky jsou tvořeny třemi vrstvami a jsou opatřeny certifikátem FSC, což zaručuje jejich udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Díky absorpčnímu jádru z biologicky odbouratelné celulózy a geli s výtažkem z čajovníku neutralizujeme pachy a poskytujeme antibakteriální ochranu. Naše plenky jsou vhodné pro citlivou dětskou pokožku, jsou prodyšné a chrání před zapařením. S kvalitními elastickými pásky perfektně sedí a zajišťují pohodlný pohyb. Bez chloru, parfémů a latexu - pro zdraví vašeho dítěte. Moltex - pro zdravé a šťastné dětství.
Máme v nabídce třívrstvé plenky, které jsou vyrobené z biologicky rozložitelných materiálů, jako je bavlna a celulóza. Absorpční jádro je tvořeno biologicky odbouratelnou celulózou a doplněné gelem obohaceným o výtažek z čajovníku, který neutralizuje pachy a má skvělé antibakteriální vlastnosti. Plenky nabízejí skvělou savost i dokonalou prodyšnost a chrání tak pokožku před zapařením. Jsou vhodné pro miminka i větší děti, které mají citlivou pokožku, a jsou výborně snášeny i pokožkou trpící na ekzémy či opruzeniny.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: