Milton

Milton je značka, která se zaměřuje na výrobu sterilizačních tablet, které vám pomohou s dezinfekcí menstruačního kalíšku a jiných silikonových pomůcek. Tyto tablety jsou účinné proti bakteriím, houbám i virům a stačí je jednoduše rozpustit v vodě a ponořit do nich kalíšek, dětský dudlík nebo láhev. Díky těmto sterilizačním tabletám se můžete zbavit všech nežádoucích bakterií, které se mohou vyskytovat na povrchu menstruačního kalíšku, a pomohou vám také v případě opakovaných problémů s vaginálními mykózami či výtoky.
Všechny zárodky těchto problémů účinně odstraní bez nutnosti sterilizace teplem, což z nich činí ideální volbu i pro cestování. Pro použití stačí umýt kalíšek vodou, rozpustit 1 tabletu ve 100 ml studené vody, ponořit kalíšek do tekutiny a ujistit se, že uvnitř kalíšku nejsou žádné vzduchové bubliny. Kalíšek bude po 15 minutách sterilní a připravený k použití. Milton vám tak nabízí jednoduchý a efektivní způsob, jak udržovat své silikonové pomůcky čisté a bezpečné.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: