Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se věnuje výrobě kvalitní bio organické kosmetiky již více než třicet let a nyní se vrátila i na český trh. Značka klade důraz na udržitelnost a ekologii, a to jak při výrobě svých produktů, tak i ve filozofii značky. Příběh značky začal u včel v regionu Ardéche, kde francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil bohatství, které nám příroda nabízí už odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly v roce 1983 první kosmetické přípravky, které obsahovaly prvotřídní včelí produkty. Melvita používá více než 100 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností a ve své kosmetice nenaleznete parabeny, umělá barviva, silikony nebo konzervanty. Všechny produkty Melvita jsou velmi přísně kontrolované, klinicky testované a jsou určeny všem, kterým záleží nejen na své pokožce, ale i na naši planetu. Značka se zaměřuje na využívání včelích produktů, růže a arganového oleje, aby poskytla kvalitní péči o pleť a tělo. Vyzkoušejte Melvita a udělejte něco pro sebe i pro planetu!
Melvita je značka, která se zaměřuje na výrobu kvalitní bio organické kosmetiky s udržitelným přístupem. Značka vznikla díky objevu bohatství přírody a včelích produktů francouzským biologem Bernardem Chevilliatem v roce 1983. Melvita používá více než 100 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností a ve své kosmetice nenaleznete parabeny, umělá barviva, silikony nebo konzervanty. Všechny produkty Melvita jsou velmi přísně kontrolované, klinicky testované a jsou určeny všem, kterým záleží nejen na své pokožce, ale i na naši planetu. Značka se zaměřuje na využívání včelích produktů, růže a arganového oleje, aby poskytla kvalitní péči o pleť a tělo. S Melvitou můžete být jistí, že si dopřejete péči, která je prospěšná nejen vám, ale i životnímu prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: