Matchstick Monkey

Matchstick Monkey je značka, která vznikla díky novopečené mamince Katie Windridge, která hledala způsob, jak ulevit od bolesti dásní z rostoucích zubů svého miminka. S produkty značky Matchstick Monkey se pohodlně provedete obdobím přezubení vašich dětí. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem od samého začátku, kdy ještě nemohou spát kvůli bolesti dásní, až po přípravu na zubní kartáček. Díky antimikrobiální technologii BioCote pomáhají udržovat bakterie na uzdě a texturované hrboly dostávají kousací produkty přímo ke zdroji bolesti. Jsou také vhodné pro ochlazení v lednici. Tato značka se zaměřuje na přírodní ingredience a udržitelný přístup k výrobě, což zaručuje pozitivní účinky jejích produktů.
Matchstick Monkey je značka, která se zaměřuje na zdraví a pohodu dětí během období přezubení. S použitím přírodních ingrediencí a udržitelným přístupem k výrobě, se tyto produkty pyšní pozitivními účinky na zdraví dětí. Díky antimikrobiální technologii BioCote a texturovaným hrbolům, které dostávají kousací produkty přímo ke zdroji bolesti, se Matchstick Monkey stává ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí poskytnout svým dětem úlevu od bolesti dásní.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: