Marlay Cosmetics

Marlay Cosmetics je rodinná francouzská značka, která nabízí jedinečné produkty péče o ruce a nohy v bio kvalitě. Produkty jsou držiteli certifikátu Cosmos Organic, Cruelty Free and Vegan a jsou součástí iniciativy Slow Cosmétique. Jsme hrdí na to, že Produkty neobsahují žádné dráždivé a agresivní látky, naopak, poskytují dokonalou péči díky síle bylin a esenciálních olejů. V naší nabídce najdete například téměř zázračnou emulzi na expres manikúru s převratným přírodním složením a unikátní obnovující a regenerační emulzi na pedikúru. Naše obnovující a regenerační emulze získala v roce 1990 cenu na Concours Lépine a v roce 2017 cenu Trophy Cosmébio za obnovené bio a Vegan certifikované složení.
Marlay Cosmetics je skvělá volba pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a hledají produkty s pozitivními účinky a udržitelným přístupem k výrobě. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli přírodní péči, která je autentická a účinná. S našimi produkty si můžete být jisti, že děláte něco pro sebe i pro planetu.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: