Mama Bamboo

Mama Bamboo je značka, která se zaměřuje na výrobu šetrných a bezpečných produktů pro vaše miminka. Všechny výrobky jsou hypoalergenní a vhodné i pro mimořádně citlivou dětskou pokožku, což zajišťuje klidný spánek pro vaše děti. Hlavní surovinou výrobků je moso bambus, který je skvělý v odvádění tepla, prodyšný a má velké absorbční schopnosti. Díky těmto vlastnostem se předchází vyrážce a opruzeninám, což je pro rodiče velkým ulehčením. Bambusové vlákno je neuvěřitelně jemné k pokožce kojenců a výrobky Mama Bamboo neobsahují žádné dráždivé látky ani parfémy, nejsou běleny chlorem.
Plenky Mama Bamboo mají pružné zadní panely a nohavičky, které ulehčují práci s plenou a zabraňují únikům. Díky své vysoké absorpční schopnosti a pětivrstvému složení poskytují maximální komfort vašim dětem. Vložka a obal plen jsou vyrobené ze 100% kompostovatelného materiálu na rostlinné bázi, což značku řadí mezi ekologicky uvědomělé výrobce. Mama Bamboo získala několik ocenění, jako například "Nejlepší funkčnost" jednorázových plenek od Mother & Baby, což potvrzuje kvalitu a účinnost jejich produktů. S Mama Bamboo můžete mít jistotu, že poskytujete svým dětem to nejlepší.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: