Malki

Malkis Dead Sea Soap je značka s více než 200 letou historií. Rodina Malki vyvinula speciální formuli přírodního bylinného mýdla, která byla předávána z generace na generaci. V roce 1977 pan Jehudi Malki založil firmu Malkis Dead Sea Soap, která dnes vyváží své produkty do 16 zemí světa. Výrobky firmy Malki jsou vyrobeny bez živočišných tuků, detergentů a chemikálií. Díky použití přírodních surovin jsou zařazeny do kategorie "Green Friendly Products", což znamená, že nejen neubližují uživatelům, ale také neškodí životnímu prostředí.
Všechny produkty značky Malkis Dead Sea Soap jsou vytvořeny s ohledem na udržitelnost a používají pouze přírodní suroviny. Rodinný recept na výrobu přírodního bylinného mýdla byl předán z generace na generaci až k panu Jehudi Malki, který v roce 1977 založil firmu Malkis Dead Sea Soap. Dnes se produkty této značky vyvážejí do 16 zemí světa. Malkis Dead Sea Soap se pyšní tím, že neobsahují živočišné tuky, detergenty ani chemikálie a jsou zařazeny do kategorie "Green Friendly Products", což znamená, že nejen prospívají zdraví uživatelů, ale také neškodí životnímu prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: