Lyra

Lyra - čokoládová značka spojená s přírodou a kvalitou. Naše čokolády nejsou jen prvotřídní svou kvalitou, ale také získaly ocenění na mezinárodních soutěžích jako GREAT TASTE v Londýně. Zakladatel Karol Stýbl, Master chef chocolatier, otevřel svět kvalitní výběrové čokolády a věnoval dostatek času každému detailu. Lyra spolupracuje s farmáři z Ekvádoru a Kolumbie, což jí umožňuje nabízet prvotřídní kakao. Značka Lyra je spojena s přírodou a pestrostí, stejně jako zpěvný pták lyrebird, který dokáže napodobit tisíce zvuků. Jsme hrdí na to, že jsme součástí čokoládové revoluce a že naše čokolády patří mezi nejlepší na světě.
Lyra - značka, která spojuje kvalitu a přírodu. S našimi prvotřídními čokoládami jsme se stali součástí čokoládové revoluce. Naše výrobky získaly ocenění na mezinárodních soutěžích a jsme hrdí na to, že spolupracujeme s farmáři z Ekvádoru a Kolumbie. Lyra znamená návrat k přírodě a pestrosti, stejně jako zpěvný pták lyrebird, který dokáže napodobit tisíce zvuků. Jsme zde pro lidi, kteří chtějí jíst zdravě a s radostí. S Lyra si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co příroda nabízí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: