Logona

Logona je značka, která vznikla z ideálů a vášně pro přírodní kosmetiku. Už 35 let se zaměřuje na neustálý výzkum, vývoj a inovace, aby mohla nabídnout přísně kontrolovanou přírodní kosmetiku pro ženy i muže od hlavy až po paty. Značka je pevně spojena s hlubokým respektem k přírodě a sociální zodpovědností. Příběh značky Logona začal s mladou generací během 70. let, kdy se šestadvacetiletý Hans Hansel rozhodl vyrábět vysoce kvalitní přírodní kosmetiku.
Logona se stala jedním z prvních, kdo přinesl na trh přírodní barvy na vlasy, přírodní zubní pasty a další žádané kosmetické a drogistické zboží. Od počátku se v Logoně dodržovala přísná kvalitativní kritéria, která vytvořila základ všech receptur. Při výrobě jsou používány pouze přírodní suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z kontrolovaného sběru v přírodních lokalitách. Logona dnes nabízí ucelenou péči o pleť, vlasy a pokožku celého těla pro celou rodinu v mnoha produktových řadách. Vysoká kvalita a přírodní složení - to je značka Logona.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: