Lilas Blanc

Lilas Blanc je francouzská značka, která se specializuje na anti-age kosmetiku s nejvyšší kvalitou a přírodním složením. Všechny produkty jsou baleny v designových ekologických obalech. Značka se zaměřuje na pečlivý výběr ingrediencí a využívá nejnovější vědecko-technický pokrok při zpracování produktů, což vede k maximální efektivitě. Výsledkem je luxusní přírodní kosmetika, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V srdci receptur Lilas Blanc je 100% organický francouzský šeřík, bohatý na polyfenoly a vitamíny C a E.
Produkty obsahují také hydrolát z francouzského organického ovsa. Značka nabízí 5 krokový protokol pro ošetření zralé pleti, ale také té, která bojuje s prvními vráskami, a to od odstranění make-upu a nečistot až po hydrataci a výživu. Lilas Blanc spolupracuje s nadací GoodPlanet. org, která se snaží zvýšit povědomí o ekologických problémech. Značka vytváří maximálně efektivní kosmetické produkty s minimálním vlivem na životní prostředí. Ingredience jsou pečlivě vybírány a produkty jsou certifikovány jako přírodní kosmetika.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: