Les Fleurs de Bach

Les Fleurs de Bach je francouzská společnost, která se zaměřuje na výrobu unikátních produktů pro harmonii těla, duše i mysli. Značka navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha a nabízí kvalitní výrobky zhotovené podle originální receptury a certifikované originální metodou výroby. Prezident a zakladatel společnosti, Gérard Wolf, je mezinárodním odborníkem Bachových květových esencí s více než 20 lety zkušeností v odborné výrobě a distribuci. Produkty jsou připravované v BIO kvalitě a uchovávané v BIO brandy získávané z planých rostlin, sbíraných za plného květu ve slunných dnech a na místech kontrolovaných Ecocertem. Značka Les Fleurs de Bach je synonymem pro kvalitu, autenticitu a udržitelný přístup k výrobě. S námi najdete cestu k celkové harmonii těla, duše i mysli.
V souladu s posláním věhlasného Dr. Edwarda Bacha, společnost Les Fleurs de Bach nabízí unikátní komplex produktů, které jsou navrženy pro harmonii těla, duše i mysli. Naše výrobky jsou založeny na originální receptuře Dr. Bacha a jsou vyráběny s důrazem na udržitelnost a přírodní ingredience. Prezident Gérard Wolf je mezinárodním odborníkem Bachových květových esencí a garantuje kvalitu našich produktů. S námi získáte přírodní a autentické produkty, které vám pomohou dosáhnout harmonie a celkové pohody.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: