Les couleurs de Jeanne

Lavera je německá značka přírodní a bio kosmetiky, která se stala průkopníkem v oblasti přírodní kosmetiky. S vysokou kvalitou a příznivými cenami se stala finančně přijatelnou alternativou k chemickým výrobkům. Historie značky sahá až do roku 1975, kdy Thomas Haas začal vyvíjet své první receptury a otevřel obchod se zdravou výživou. Firma Laverana GmbH začínala jako malý rodinný podnik a dnes vyrábí přírodní kosmetiku ve vlastních prostorách. Značka se zaměřuje na kvalitní kosmetiku s čistě přírodním složením, vhodnou pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro naše nejmenší.
Lavera je synonymem kvalitní přírodní kosmetiky. S vysokou kvalitou a příznivými cenami se stala finančně přijatelnou alternativou k chemickým výrobkům. Historie značky sahá až do roku 1975, kdy Thomas Haas začal vyvíjet své první receptury a otevřel obchod se zdravou výživou. Firma Laverana GmbH začínala jako malý rodinný podnik a dnes vyrábí přírodní kosmetiku ve vlastních prostorách. Značka se zaměřuje na kvalitní kosmetiku s čistě přírodním složením, vhodnou pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro naše nejmenší.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: