Lakshmi - Narayan

Lakshmi - Narayan je česká firma specializující se na výrobu a prodej koloidních kovů nejvyšší kvality. Naše koloidní zlato a stříbro jsou vyrobeny z nejčistších surovin a bez přidání konzervantů, což zaručuje dlouhou trvanlivost a účinnost produktů. Díky našemu způsobu výroby vzniká stabilní roztok, který pleť tonizuje, regeneruje a podporuje hojení ran a jizev. Antibakteriální a antimykotické vlastnosti koloidních kovů eliminují výskyt bakterií a chrání pleť před opětovným výskytem kožních problémů. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti a mohou být použity i jako obklady nebo dezinfekce pro poškozenou pleť. Lakshmi - Narayan je hrdým držitelem ochranné známky Český výrobek.
Věříme v sílu přírodních ingrediencí a udržitelný přístup k výrobě. Produkty jsou navrženy s ohledem na zdravý životní styl a poskytují přírodní péči o pleť a tělo. S našimi koloidními kovy získáte vysoce kvalitní produkt, který je šetrný k pokožce a zároveň účinný. Přesvědčte se sami o pozitivních účincích našich produktů a dopřejte své pleti tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: