Lahodnosti

Lahodnosti je značka, která se zaměřuje na 100 % čisté a nepasterizované potraviny přímo od farmářů a pěstitelů. Zakladatelkou a majitelkou značky je Mgr. Klára Hlaváčová, která je vizionářkou a také autorkou Lahodného blogu s raw a Vegan recepty. Značka Lahodnosti poskytuje vše, co potřebujete pro živou kuchyni, zdravé tělo a jasnou mysl. Specializují se také na irský mech, který je jedinečným zdrojem vitaminů a minerálních látek a lze využít nejen v kuchyni, ale také v kosmetice. Irský mech je skvělou alternativou živočišného kolagenu.
Irský mech, který značka Lahodnosti nabízí, je jedinečným zdrojem vitaminů a minerálních látek a lze využít nejen v kuchyni, ale také v kosmetice. Značka se zaměřuje na 100 % čisté a nepasterizované potraviny přímo od farmářů a pěstitelů a je známá svým Lahodným blogem s raw a Vegan recepty. Zakladatelkou a majitelkou značky je Mgr. Klára Hlaváčová, která je vizionářkou a přináší vše potřebné pro živou kuchyni, zdravé tělo a jasnou mysl.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: