Kingfisher

Kingfisher je přední britská zubní pasta, která vznikla v roce 1988. Zakladatel společnosti, Richard Austin, otevřel v roce 1976 jeden z prvních obchodů s celozrnnými potravinami ve Velké Británii. I když byl prodej zaměřen spíše na potraviny, zákazníci začali projevovat zájem o zubní pastu bez umělých látek. Tak vznikla zubní pasta Kingfisher, která se okamžitě stala oblíbenou díky svým přírodním a šetrným ingrediencím. Výrobek obsahuje například fenykl, máta peprná nebo jahodu. Kingfisher se také snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a podporuje ekologické a sociální projekty. Kingfisher byla první přírodní pastou, která obdržela souhlas od British Dental Health Foundation.
Kingfisher je také známý tím, že všechny jeho produkty jsou Veganské a nejsou testovány na zvířatech. Snaží se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a podporuje ekologické a sociální projekty, jak doma, tak v zahraničí. Kingfisher je synonymem pro přírodní a šetrné produkty, které jsou prospěšné nejen pro naše zuby, ale i pro životní prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: