Kaerel Skin Care

Kaerel Skin Care je inovativní značka pánské přírodní kosmetiky, která vznikla v Utrechtu v roce 2017. Její přírodní a Veganská kosmetická řada je speciálně navržena pro muže, kteří si cení zdravého životního stylu a udržitelnosti. Vzhledem k tomu, že mužská pokožka je o 20 % silnější než pokožka žen a citlivější na podráždění a akné, potřebuje speciální péči.
Kaerel Skin Care je synonymem pro kvalitu a čistotu. Je crap free, což znamená, že neobsahuje žádné nežádoucí kosmetické ingredience, které by mohly škodit vaší pokožce nebo životnímu prostředí. Navíc, značka Kaerel daruje 1 % z obratu nadaci The Plastic Soup Surfer, která bojuje proti znečišťování vody plasty. Produkty Kaerel jsou 100% Veganské a certifikované podle přísných kritérií BDIH Cosmos natural, což zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost. S Kaerel Skin Care se můžete těšit na přírodní a udržitelnou péči o pleť, která je šetrná k vaší pokožce i k planetě.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: