Isokor

ISOKOR je česko-slovenská rodinná značka, která se specializuje na výzkum nanotechnologií inspirovaných přírodou. Jejich nová divize přináší světově jedinečné produkty z řady biotechnologií, jako je inovativní řada ISOKOR Green Cleaner. Tato řada spojuje výhody ekologických a biologicky rozložitelných čisticích prostředků s mimořádnou účinností a všestranností, a je ideální pro domácnosti i firmy. Pro zakladatele společnosti je klíčová vize udržitelnosti hodnot, ochrany přírody a zdraví.
Výroba produktů funguje bezodpadově, a značka ISOKOR získala mezinárodní švýcarský certifikát V-Label Vegan. Tento certifikát garantuje netestování produktů na zvířatech a čistě Veganské složení bez škodlivých látek. Čisticí prostředky řady ISOKOR Green Cleaner jsou ideální pro kompletní domácí i profesionální čištění a jsou bezpečné i při styku s potravinami. Díky neustálému výzkumu účinků organických bio olejů, solí a bylin nabízí ISOKOR nejvyšší možnou kvalitu, bezpečnost a účinnost. Celá značka je zaměřena na přírodní ingredience a udržitelný přístup k výrobě, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: