Intimina

Intimina - švédská značka, která se zaměřuje na intimní zdraví žen a nabízí širokou škálu produktů pro různé životní fáze. Jejich cílem je poskytovat komplexní sbírku produktů a informací pro ženy v každém věku, od první menstruace až po menopauzu. Každý výrobní proces prochází důkladnou kontrolou kvality a všechny materiály jsou testovány jako netoxické a bez ftalátů, aby splňovaly nejvyšší standardy FDA, CE a RoHs. Produkty Intimina jsou navrženy s ohledem na udržitelnost a přírodní ingredience, což je ideální volba pro zákazníky, kteří si cení zdraví a udržitelnosti.
Intimina si zakládá na udržitelném přístupu k výrobě a používá přírodní ingredience, které mají pozitivní účinky na intimní zdraví žen. Jejich produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost a přírodní ingredience, což je ideální volba pro zákazníky, kteří si cení zdraví a udržitelnosti. Každý výrobní proces prochází důkladnou kontrolou kvality a všechny materiály jsou testovány jako netoxické a bez ftalátů, aby splňovaly nejvyšší standardy FDA, CE a RoHs.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: