Inika Organic

Inika Organic vznikla z touhy odstranit ze světa kosmetiky všechny syntetické látky a nabídnout zákazníkům produkty bez kompromisů. Tato značka mění kosmetický průmysl od základů a vyvrací mýtus, že přírodní kosmetika není pigmentovaná a luxusní. Jejich moderní, 100% přírodní kosmetika je určena pro tvář, oči i rty, a přináší vám výsledky, na které se můžete spolehnout. INIKA Organic se pyšní tím, že všechny jejich produkty jsou a budou 100% přírodní.
Kosmetika není a nikdy nebude testována na zvířatech a neobsahuje žádné složky živočišného původu, toxiny ani alkohol. Hlavními složkami jsou například tamanu olej, švestky kakadu, olej z granátového jablka a opuncie, vše v BIO kvalitě. Certifikáty, kterými se Inika Organic může pyšnit, zahrnují Organic Food Chain, který patří mezi nejvyšší světové standardy organické kosmetiky, a certifikát Choose Cruelty Free Organisation, který zaručuje, že produkty nejsou a nikdy nebudou testovány na živých tvorech. Kosmetika Inika Organic je také 100% Veganská a splňuje požadavky Halal certifikace dle Australian Federation of Islamic Councils.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: