Choco Bonté

Choco Bonté je čokoládovna, která vznikla v roce 2015 v Olomouci. Specializuje se na výrobu čokoládových výrobků s důrazem na kvalitu a ruční výrobu. Vyrábí také nové příchutě a tvary, které neustále přináší na trh. Zásadním prvkem pro Choco Bonté je důraz na společenskou odpovědnost, protože většina zaměstnanců jsou lidé se zdravotním postižením. Jejich nadšení a vášeň dávají výrobkům to opravdové srdce, které je součástí loga firmy Choco Bonté.
Díky svému udržitelnému přístupu k výrobě a používání přírodních ingrediencí je Choco Bonté ideální volbou pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Věříme, že Produkty přinášejí pozitivní účinky pro naše zákazníky a zároveň respektují životní prostředí. Snažíme se o autenticitu a přirozenost, což je základním prvkem naší značky. Choco Bonté je více než jen čokoláda - je to zážitek, který si můžete dopřát s dobrým pocitem.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: