Chimpanzee

Chimpanzee je česká společnost Monkey Brothers, s. r. o. , která působí na trhu od roku 2008. Specializuje se na výrobu přírodních energetických tyčinek, které jsou vyrobené z nejkvalitnějších surovin z ekologického zemědělství. Tyčinky obsahují vyvážený poměr prospěšných látek a neobsahují žádné přidané konzervační látky, umělá sladidla ani GMO suroviny. Společnost spolupracuje s The Vegetarian Society, což je anglická nezisková organizace, která podporuje a reprezentuje vegetariány.
Chimpanzee tyčinky jsou označeny logem "1% for the planet", což je kampaň podporující zdraví planety. Tato kampaň prostřednictvím různých společností podporuje zdraví planety příspěvky v hodnotě 1 % ze zisků na společné konto. Z tohoto konta jsou poté podporovány činnosti zaměřující se na znovuobnovení a revitalizaci přírody. Tyčinky Chimpanzee zaujmou nejen svým čistě přírodním složením, ale také rozmanitostí a vyvážeností chutí. Každá tyčinka je detailně popsána včetně energetických hodnot a množství surovin z kontrolovaného zemědělství. Vysoký obsah přírodní vlákniny, ořechů a ovoce dělá tyčinky nejen chutné, ale také prospěšné pro tělo. Díky použití surovin v bio kvalitě si tyčinka zachovává původní autentickou chuť, což ocení nejen chuťové buňky, ale i tělo, které dostane to, co potřebuje.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: