Huygens Paris

Huygens Paris je jedinečná značka francouzské přírodní kosmetiky, která se zavázala k zlepšení zdraví naší pokožky i naší planety Země. Snaží se toho dosáhnout tím, že používá 95 - 100 % přírodních složek a 10 - 100 % složek mají BIO certifikaci. Navíc nikdy netestuje své produkty na zvířatech a 95 % všech produktů jsou Vegan. Kromě toho vyrábí obaly z již recyklovaných materiálů, které lze dále recyklovat. Pokud hledáte tu nejlepší péči pro svou pleť a zároveň chcete podpořit udržitelnost, Huygens Paris je pro vás to pravé.
S Huygens Paris můžete být jisti, že si dopřáváte pouze to nejlepší pro svou pleť a zároveň přispíváte k ochraně naší planety. Díky používání přírodních ingrediencí a udržitelnému přístupu k výrobě, můžete mít klid v duši, že vaše péče o pleť není jen o vás, ale také o zachování životního prostředí. S Huygens Paris se můžete cítit dobře ve své pokožce i ve svědomí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: