Humble Brush

Humble Brush, značka zubních kartáčků, je certifikována jako Vegan a pochází ze Švédska. Jejich kartáčky jsou vyrobeny z ekologicky rozložitelných materiálů, což je ideální pro všechny, kdo se zajímají o udržitelný životní styl. Rukojeť z bambusu je ergonomicky tvarovaná a pevná, což zaručuje pohodlné uchopení, a měkké nylonové štětinky jsou dostatečně jemné, aby vyhověly i citlivému chrupu a dásním. Bambus roste nejrychleji ze všech rostlin na světě a má přirozeně antibakteriální vlastnosti, což z něj činí skvělý materiál pro zubní kartáčky.
Štětinky jsou vyrobené z inovativního typu nylonu, který je snadno rozložitelným materiálem svého druhu. Jednoduchý design kartáčků Humble Brush se bude skvěle vyjímat na každé koupelnové poličce a zákazníci si mohou vybrat ze čtyř barevných variant. Značka nezapomněla ani na nejmenší, kteří si mohou vybrat ze čtyř různých barev ultra měkkých štětin, které jim zpříjemní každodenní péči o zoubky. Kartáčky Humble Brush jsou tak ideální volbou pro každého, kdo chce mít zdravý úsměv a zároveň dbá na životní prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: